Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

bahce-taslari

EVLERİMİZİN DIŞA AÇILAN KISIMLARI BAHÇELER VE BAHÇELERE ŞIKLIK KATAN OBJELER

Yaşam alanlarımız olan evlerimiz bizler için kıymetli ve özel ve mahrem alanlardır. Hayatımızın büyük bir kısmını geçirdiğimiz bu özel alanların kullanışlı ve şık olması önemli bir kriterdir. Bu nedenle evlerimizi kendi isterlerimiz doğrultusunda şık ve kullanışlı bir şekilde döşeriz. Evlerimizin içi kadar dışı da kullandığımız alanlar olduğundan bu alanlarında şık, gösterişli ve kullanışlı olması önemlidir. Şık bir bahçe veya giriş kısmı evimizin iç kısımlarındaki şıklığın bir göstergesidir.

Bahçelerimize modern bir hava katan objelerden biri bahçe taşlarıdır. Bu taşlar sayesinde bahçelerimizi istediğimiz gibi bir düzen verir ve zevkimize göre bir bahçe döşenebilir. Bahçe taşları geometrik şekillerde (kare, dikdörtgen, çember vs.) olabildiği gibi geometrik bir şekil taşımayan türleri de mevcuttur.

Bu taşlar üretici firmalar tarafından isteğe göre değişik şekilde ve boyutlarda da üretilmekte olduğundan kullanıcıların isteklerine özel türleri de bulunabilir. Üreticilerin fabrikaların özenle yaptığı bu taşlar kum ve çimento karışımı şekilde yapılabilindiği gibi küçük taşların birleştirilmesi ile modern bahçe taşları üretimi de yapılabilinmektedir. Değişik türlerinin yanında değişik renk seçenekleri bulunan taşlar evinizin dış kısmında evinizin veya bahçenizin renkleri ile uyumluluk gösterebilmektedir.

Her türünün kullanım alanı farklı olan bu taşlar bahçelerin şıklığının tamamlayıcısıdırlar. Geometrik olan taşlarla şık yollar, oturma – oyun alanları ve çiçeklikler yapılabilir. Bu sayede misafirler bu şık yollardan geçerek evinize veya bahçenize ulaşabilir. Bu yollar sayesinde bahçelerdeki yeşil alanlar koruma altında tutulur ve bahçe güzelliği uzun süre kalıcı hale gelir Geometrik olmayan türleri ile bahçelerin bir köşesinde şık bir şelale veya güzel görünüşlü bir taş kütlesi oluşturulabilir ve bahçeler modern bir hal alır. Bahçe taşları birleştirilerek değişik şekillerde modern köşe oluşturulabilinir. Bu sayede zevke göre yapılar ile hayal gücünüzün yansımalarını bahçenizde sergileyebilirsiniz.

Sadece bahçelerde değil bahçesi bulunmayan evlerin giriş kısımlarında da kullanılabilinecek bu taşların sağlam yapıda olması, dış kısımlarda kullanılabilirliğini arttırmaktadır. Araç park alanları, araç yolları, bina giriş kısımları ve park alanlarına da kullanılan bu taşlar her türlü mekana renk katmaktadır.

 

Call Now ButtonHEMEN ARAYIN