Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

Bergama granit

bergama-gri-granit

Granit taş doğal bir taş olması bakımından seyir zevki yüksek olarak sahip olduğu Akdeniz Bölgesi’nin birçok iline hem yurtiçinden hem de yurtdışından çok sayıda turist çekmeye devam etmektedir. Karstik oluşumlar üzerinden meydana gelerek karşımıza çıkan bu yeryüzü şekilleri ile mimari birleştirilerek ortaya muhteşem dış ve iç cephe kaplamaları çıkarılmaktadır. İşte bu işi yapan hizmet sektörlerinden birisi de biz olup şu an tanıtım yazımızı okumaktasınız.

Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmetlerimizi aktarabilmek için tüm gücümüzle çalışmalarımızı ileriye taşımaya devam ederek hizmetlerimize durdurak bilmeksizin devam etmeyi sürdürmekteyiz. Bunu yaparken de daima müşterilerimizin talepleri doğrultusunda bergama gri granit taş türlerinin imalatını gerçekleştiriyoruz. Küp şeklinde olan bu granit taşlar gri renkte olarak karşımıza çıkmaktadırlar.

Bilindiği üzere bu taşlar karstik olarak erirken ortaya tortullaşma tabakası çıkar ve bu da gri renkte olur, bu nedenle bergama gri granittaşları meydana gelir. İşte bu anlayışımız kapsamında ortaya koymuş olduğumuz işçiliğimiz doğrultusunda hareket etmeye devam ederek en iyi şekliyle karşımızdaki yerini almaya devam etmekte olan bu taşı sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz.

Bu hususa binaen sizlere yönelik olması yönüyle bergama gri granit taşları zeminlerinize veya arzu ettiğiniz takdirde hem iç cephe olarak hem de dış cephe olarak duvarlarınıza döşemeye devam ediyoruz. Bizi tercih ettiğinizden teşekkür ederiz.

 

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonHEMEN ARAYIN