Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

 

istanbul-dogaltas

BİRBİRİNDEN DOĞAL TAŞLARLA YAPILARA ŞIKLIK TAŞIMAYA DEVAM EDİYORUZ

Sizlere İstanbul ilinde hizmet vermeye bütün hızıyla devam etmekte olan firma anlayışımız ile kaldığımız yerden hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize buluşturabilmenin yollarını arayarak yanınızda yer almayı sürdürmekteyiz. Bünyemiz olarak birbirinden çeşitli antik doğal taş döşemelerimizle birbirinden renkte ve desende taş döşemeyi yapılarınıza yaparak çevre tasarımı konusunda sizlerle birlikte çevrenizi yeniden işlemeye devam ediyoruz.

İşte bu anlayış doğrultusunda hareket etmeye devam ettiğimiz bu yolda sizlere yönelik hizmetlerimizi daha da ileriye taşımak amacıyla gerek Selçuklu taşları gerekse birbirinden desen desen antik Yunan taşları ile İstanbul doğaltaş firmamız olarak sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için çalışmaktayız.

Bunlarla birlikte zemin döşemelerimiz için de birbirinden farklı traverten desenlerimiz, harman taşlarımız ve birbirinden renkteki antik taş döşemelerimiz ile sizlere yine ayrıcalıklı ve ekonomik hizmetlerimizi alanında kendisini geliştirmiş restoratörlerimiz ve mimarlarımız ile İstanbul doğaltaş firması olarak sürdürmekte kararlıyız. Ayrıca yeniliklerimizi de sizlerle buluşturabilmek adına yanınızda yer almayı amaçlayarak bütün çalışmalarımızı sizin istekleriniz doğrultusunda yönlendirerek daima müşteri memnuniyetini esas alan bir yaklaşımımızla hareket etmeye devam ediyoruz.

Sizler de İstanbul doğaltaş firmamızdan yararlanabilmek ve hizmetlerimizi daha yakından görebilmek için acele edebilir ve bu sayede hemen sizler de birbirinden desen desen ve renk renk taşları yapılarınızda bir estetik uyumun tamamlayıcı unsuru olarak işleyebilirsiniz. Bizi tercih ettiğinizden teşekkür ederiz.

 

Call Now ButtonHEMEN ARAYIN