Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

patlatma-tas-fiyatları

Özellikle evlerde dekoratif alanları sevenler için şık duvarlar oluşturmaya yarayan parlatma taşlar metrekare olarak farklı fiyatlarla satışa sunulur. Renk ve desen farklılığı olması sayesinde fiyatlarda farklılıklar oluşur. En uygun parlatma taş fiyatları ile firmamızdan istediğiniz renk ve desen taşları satın alabilirsiniz.

Renk açısından fazlaca seçenek imkânı olması sayesinde evlerde veya kafe gibi halka açık alanlarda kullanılacak olan bu dekoratif taşlar ortamın renklerine uyumlu şekilde seçilebilir. Alacağınız taşların uzun süre aynı şekilde duvarlarınızı renklendirmesini istiyorsanız bu konuda firma olarak sizlere kendi kalitemizi güvence olarak sunuyoruz. En kaliteli taşlara firmamız sayesinde kolayca sahip olabilir ve uzun süre bu dayanıklı taşları kullanabilirsiniz.

Parlatma taşlar farklı şekillerde birbirine uyumlu olarak hazırlanır. İstenilen alana yapıştırıcı sıva sayesinde rahatlıkla uygulanır. Parçalar yan yana konularak birbirinin devamı olarak istenilen alanlarda uygulama yapılır. Ne kadar bir alana uygulama yapılacak ise ona göre metre kare hesaplaması ile yeterli olacak miktarda parlatma taş fiyatları hesaplanır.

Metrekare artması halinde fiyatlarda daha uygun seçenekler oluşması sağlanır. En uygun fiyatlarla kaliteli malzeme almak isteyenler firmamızdan istedikleri desen ve renklerdeki taşları seçerek uygun olarak bu taşlara sahip olabilirler. Farklılık arayanlar için üç boyutlu parlatma taşlarda bulunur. Bu taşlar alanda farklı bir görünüm oluşturacağından şık ve etkili bir ortam oluşturmak isteyenler için doğru bir seçim olacaktır.

            Parlatma taş fiyatları taşların özelliklerine göre değişiklik gösterir. Özelliklerin artması halinde fiyatlarda da aynı oranda artışlar olur. Yıllarca bu sektörde vermiş olduğumuz hizmetler sayesinde her zaman kaliteyi sizlere en iyi koşullarda sunmaya çalıştık. Bizim için değerli müşterilerimizin almış oldukları ürünlerden memnun olmaları en önemli unsurdur. Bunun için en uygun fiyatlarla sizlere kaliteli ürünlerimizi sunmaya devam ediyoruz.

Ürünlerimiz hakkında sistemden istediğiniz her durumda bizlerle iletişime geçerek detaylı olarak bilgi alabilirsiniz. Dekoratif duvarlar için ürünlerimiz arasından beğendiklerinizi seçmeniz halinde metrekareye uygun ihtiyacınız olan miktarda ürünü rahatlıkla satın alabilirsiniz. Alacağınız ürünler her türlü koşulara karşı uzun süre dayanıklı olduğundan rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

Call Now ButtonHEMEN ARAYIN