Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

patlatma-taşlar

TAŞLAR ŞIK TASARIMLARIYLA DUVARLARINIZDA!

Ev ve ofis dekorasyonunda önemli bir etkiye sahip iç ve dış cephe kaplamalar, estetik açısından göze hoş gelen bir görüntü çizerken, aynı zamanda insan ruhunu dizginleştiren bir öğe olarak değer kazanmaktadır. Günümüzde ise kaplamalardan en popülerini patlatma taşlar oluşturmaktadır.

Ülkemizde bulunan en güzel mermerler ve doğal taşlar arasından seçilerek, özenle fabrikalarda işlenen bu taşlar, üretimi gerçekleştiğinde insanlara eşsiz bir görüntü sunmaktadır. Dilenildiği ölçülerde oluşturularak, mevcut duvarlar üzerine monte edilen patlatma taşlar, aynı zamanda farklı tasarım seçenekleriyle de evinizin ya da ofisinizin tarzını en iyi yansıtacak dizaynlar ile duvarlarda yerini almaktadır. Dekoratif sektörünün, son yıllarda önemle eğildiği konu olan bu tasarımlar ile bulunduğunuz yerin havasını değiştirebilir, göze şık gelen tasarımlar ile bir hayli olumlu geribildirimler alabilirsiniz.

Mermer, traverten, doğal taş gibi seçeneklerden yola çıkarak ulaşabileceğiniz birbirinden farklı patlatma taşlar, sağlamlığı ile de büyük beğeni toplamaktadır. Uzun süreli dayanıklılığı ve bakımının kolay bir şekilde gerçekleşmesi kaplamanın cazipliğini arttırırken, aynı zamanda tüketicilerin farklılık yaratmasını sağlamaktadır.

Uygun fiyatları ile de dikkat çeken bu taşlar, her bütçeye dost tasarımlarda ve kalitede gerçekleştirilen kaplamalar ile birlikte, duvarlar boğucu atmosferden kurtarılırken, insanların ruhuna yönelik de estetik özelliğinin getirisiyle olumlu işlemeler gerçekleştirilmektedir. Günümüzde tüketiciler tarafından yoğun ilgi ile karşılanan bu kaplamalar, özellikle dış cephe kaplamada çoğunlukla tercih edilmektedir.

 

Call Now ButtonHEMEN ARAYIN