Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

 sev-tasi    

Mimari restorasyon alanlarından birisini oluşturan taş işçiliği günümüzde büyük bir hızla ilerleyişini sürdürmekte olup çeşitli beton elemanları ile bu ilerleyişini doğru orantılı olarak ileriye taşımaya doğru adım adım ilerlemektedir. İşte bunun bir neticesini oluşturmuş olarak söz konusu olan bu beton eleman gruplarından birisi de şev taşlarıdır. Şev bilindiği üzere eğimli arazilerin genel hatlarına verilen adı ihtiva etmektedir.

İşte bu alana dönük olarak kurumumuz hizmetleri boyunca siz değerli müşterilerine yönelik olarak beton eleman gruplarından birisini oluşturan bu taş gruplarının zeminlere döşeme hizmetini ustalıkla yapmaya devam etmesini büyük bir titizlikle sürdürmektedir. Böylelikle toprak kaymasının önüne geçilmesi mümkün olarak ileriye yönelik bir doğa koruma çalışmasının da ortaya konulmuş olması söz konusu olmaktadır.

Siz değerli müşterilerimizin sürekli olarak yanında yer almayı amaç edindiğimiz bu koşulda daima sizlerin yanında yer alarak şev taşı imalatını hem renksiz hem de renkli bir biçimde zeminlere döşemekteki hünerimizden sizlerin de haberdar olabilmesi adına bu yazımızı oluşturmuş bulunmaktayız.

Günümüzde doğal taş işçiliğine olan ilginin gitgide artmasına yönelik olarak bu işlemlerin hızlı bir biçimde ilerlemesi söz konusu olmaya başlamış bulunmaktadır. Bunun kaçınılmaz sonucu olarak da bu alana yönelik olarak hem doğal hem de doğa dostu mimari çalışmaların ortaya konulması gerekli olunmaktadır. İşte bu amaçla şev taşı olarak bilinen ve hem heyelanın önüne geçip hem de ortaya mimariyle bezenmiş renkli bir sokak dokusunun yaratıldığı yeşil alanların oluşturulabilmesine katkı sağlayan beton elemanlarının sunulması amacıyla renkli ve renksiz olarak şev taşı imalatları yapılmaktadır.

Tamamen doğal oluşumlar sonucu meydana gelerek oluşmuş olan bu taş hiçbir şekilde içeriğinde yapaylık içermeyen madde özleriyle tamamen doğadan mimariye aktarılan bir mimari ürün olarak sunulmaya devam edilmektedir. Farklı ebatlarla işlenen şev taşı uygulamaları ile firmamız tarafından siz değerli müşterilerimizin yer döşemelerini kaliteli bir şekilde işini ciddiye alan bir yaklaşım sergileyerek yapmaya devam etmekten son derece gurur duymaktayız. Bu aşamada bizim yanımızda olmanız bizleri mutlu edecektir.

 

Call Now ButtonHEMEN ARAYIN