Taş Duvar Ustası

tas-duvar-ustasi

TAŞIN SANATSAL YÖNÜNÜ BİZİMLE YAŞAYIN

Çevrenizde bulunan her türlü estetik taş duvarın temeline indiğinizde onu o hale getiren bir taş ustasının emeğini bulursunuz. Taş işçiliği denince aklımıza çeşit çeşit taş işçiliği gelebilir. Doğal taşı ustalığı ile birleştiren firmamız ile her türlü taş kaplama işleri, Taş duvar sert zemin uygulamaları, Mermer işçiliği ve her türlü şömine, barbekü, havuz gibi taş işçiliği ile yapılan uygulamalarda sizlere doğal taşın bin bir halini sunuyoruz.

Bünyemizde kurulduğumuz günden bu yana dek müşteri memnuniyeti üzerinden çalışmalar yapılmakta ve Taş duvar ustası ile her türlü sert zemine taş duvar uygulaması ile hizmet veriyoruz. Uzman kadromuz ve genç çalışanlarımızla sürekli modern çizgide, Yenilikçi işler ve taşın sanatsal yönünü sunuyoruz. Doğal taş işçiliğinde uzman taş duvar ustası ile sektörümüzde isim yapmış ve sektörde yenilikçi çizgiyi oluşturmuş bulunuyoruz.

Doğal taş işçiliği ile müşterilerimize sunduğumuz hizmetler arasında; Kayrak taş kaplama işçiliği, Kayrak yer döşeme işleri, Fileli taş işçiliği, Kilit parke taşlar ve taş duvarlar bulunmaktadır. Tabi olarak bu işleri yaparken de uzman taş duvar ustası ile çalışılmaktadır. Kaliteli taşlarımızdan yapılan bu tür işlerde kaliteyi müşterilerimize sağlam bir şekilde sunmak ve sağlıklı bir şekilde teslim etmek firmamızın vizyonunu oluşturuyor. Piyasada bulunan taş işçiliği yapan firmalar arasında üst düzeyde iş çıkaran ve kaliteden taviz vermeden daima yenilikçi ve vizyon sahibi olmak da kalitemizi göstermektedir.

Firma olarak kaliteli ve doğal taş üzerinden piyasadaki taş işçiliğinin en güzelini üretmekte ve siparişini almaktayız. Sert zeminlere taş duvar uygulaması ile bilinçli, müşterinin istediği yönde, sağlam yapılarda iş teslimi yapmaktayız. Uzman kadromuzda bulunan bilinçli ekibimizle birlikte işini bilen taş duvar ustası yardımıyla villaların, apartmanların, sitelerin ve özel yapıların taş duvar işçiliğini yapmaktayız.

Hem yatay hem de dikey taş işçiliği ile duvar örülmekte ve yığma taş işçiliğinde çıkardığımız iş ile referans alınmaktayız. Günümüzde taş işçiliği denince bizim adımızın geçmesi gayet normaldir. Ülkemizde taş işçiliğini modern yapıda ve müşteri memnuniyetine göre yapan firmaların başında geliyoruz.